Słowo Boże na dziś

Pismo Święte na cały rok

Statystyka

920146
Dzisiaj
Wczoraj
W tym tygodniu
W poprzednim tygodniu
W tym miesiącu
W poprzednim miesiącu
Wizyt od 13.08.2013 r.
412
594
1508
3924
13273
26543
920146

Twój adres IP: 3.235.159.8
Czas: 14:35:26 21-10-2020

Aktualności

Informacja nt. Pierwszej Komunii Świętej

 

Poniżej przedstawiamy terminy i grupy dzieci, którzy w roku 2021 przsytąpią do swojej Pierwszej Komunii Świętej.

I grupa – I Komunia św. – 22.05. g. 11.00
1. Bartoszewicz Hubert
2. Bartoszewicz Mateusz
3. Bieliński Szymon
4. Bieliński Paweł
5. Chilicki Jan
6. Chodacz Adrianna
7. Dadura Natalia
8. Dadura Cyprian
9. Dyczewski Adrian
10. Drażba Damian
11. Iwanow Hanna
12. Wysocka Kinga
13. Koncewicz Wojciech

II grupa – I Komunia św. – 22.05. g. 13.00
1. Dzieniszewski Maciej
2. Gliniecka Pola
3. Gnidziejko Wiktor
4. Godowicz Zuzanna
5. Gołaszewska Aleksandra
6. Górzyńska Nadia
7. Janiszewski Dawid
8. Juchniewicz Lena
9. Klebanowski Mateusz
10. Piekarska Aleksandra
11. Oleksy Maja
12. Wasilewska Wiktoria
13. Skindzier Dominik

III grupa – 23.05. g. 13.00
1. Kniaziewicz Zuzanna
2. Krzywicka Natalia
3. Łukawska Maja
4. Markowska Gabriela
5. Niedźwiedzka Lena
6. Olszewska Nina
7. Orłowska Lena Maria
8. Paszkowski Michał
9. Purwin Maja
10. Rakus Szymon
11. Rutkowski Sebastian
12. Zyskowski Miłosz
13. Nitkiewicz Laura
14. Popielarczyk Dominik

IV grupa – 29.05. – g. 11.00
1. Świetlicka Julia
2. Mikołajczyk Amelia
3. Ruba Urszula
4. Tupalski Fabian
5. Wielgat Sebastian
6. Woroniecki Kacper
7. Wyszyńska Amelia
8. Zalewska Julia
9. Żwirowicz Amelia
10. Iwaniuk Nikola
11. Stefanowski Szymon
12. Kalisz Paweł
13. Siemilet Wiktor

V grupa – 29.05. – g. 13.00
1. Bukowski Adam
2. Citkowski Hubert
3. Chmielewska Katarzyna
4. Denert Maria
5. Denert Magdalena
6. Janicki Jakub
7. Mierzejewska Karolina
8. Pietrunis Paula
9. Piotrowski Tomasz
10. Pokulski Dawid
11. Pietrunis Paula
12. Piotrowska Aleksandra
13. Piotrowski Tomasz
14. Rudziewicz Jakub
15. Suchodolski Mikołaj
16. Śruba Olivia
17. Sztuk Julia
18. Miszkiel Damian
19. Pietrulińska Paula

VI grupa – 30.05.- g. 13.00
1. Bernatowicz Borys
2. Kunicki Piotr
3. Laskowska Oliwia Barbara
4. Stefanowska Natalia
5. Zyzała Marcin
6. Kalinowski Kamil
7. Kozłowska Aneta
8. Sadowski Oskar
9. Marchocki Jan
10. Podziewski Oliwier
11. Matyszewski Michał
12. Perkowski Michał
13. Biernacka Daria